В області розпочалися жнива. Уже розпочали збір ячменю, гороху та пшениці. Про жнивну кампанію в області розповів Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/290931634_141447591832846_2539688908898084504_n.jpg)
Загалом жнивуватимуть на понад 304 тис. га. Саме стільки на Черкащині засіяли ранніми культурами.
– Наші аграрії щодня на продовольчому полі бою і надійно тримають свій фронт, – відзначив посадовець. – Маємо подбати не лише про себе, а й про постраждалих сусідів. Аграрії кажуть, що погода сприяє. Тож впоратися планують за оптимальні терміни.