З нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства Генеральному директору СТОВ «Лан» (с.Плоске) Віталію Перканюку вручено вітальний лист Міністерства аграрної політики та продовольства України за підписом Міністра Романа Лещенка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260413335_4645996548813913_3833579961619394721_n-1-1024x1024.jpg)
«Прийміть слова заслуженої подяки за відданість справі, наполегливість та високий професіоналізм», – йдеться у листі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260249265_4645996562147245_7053684812125862804_n-768x1024.jpg)
Щиро вітаємо Віталія Григоровича з нагородою та бажаємо подальших професійних успіхів, реалізації планів та задумів!