05.08.2022      329      0
 

Wi-Fi в укриттях закладів освіти: МОН і Мінцифри закликають відповідальний бізнес долучитися до проєкту


Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безоплатно отримають роутери та необхідну техніку для підключення до швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній. Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях через онлайн-форму. Також згодом з’явиться дашборд, завдяки якому в реальному часі можна буде відстежувати отримані заявки.

«Укриття в закладах освіти – основна вимога для очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу під час повітряної тривоги, ми повинні забезпечити належні умови в укриттях. Наявність інтернету є однією з них. Наразі спостерігаємо активну синергію в роботі над підготовкою до навчального року. Вдячний партнерам за ініціативу та підтримку сфери освіти», – зазначив генеральний директор директорату цифрової трансформації МОН Дмитро Завгородній.

Один із пріоритетів Мінцифри – безперебійний інтернет і зв’язок по всій Україні для роботи, спілкування та навчання. Наразі в Україні 30% шкіл мають укриття, а від 1 вересня заклади готуються відкривати двері школярам.

«Ми продовжуємо забезпечувати Україну якісним інтернетом. Тепер робимо це не тільки на землі, а й під землею. Це новий виклик для телеком-фронту та освітнього процесу. Діти є надвразливими у воєнний час, а наша місія – допомогти їм відчувати себе комфортно та допомогти продовжувати робити звичні речі», – повідомив Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

Ми вже маємо перші 2500 роутерів і 1000 модемів, які поїдуть до закладів освіти від соціально відповідальних компаній. Планується забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв і гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року, для цього будуть залучені технічні компанії та українські інтернет-провайдери.

Всіх охочих провайдерів і представників соціально відповідальних компаній ми закликаємо долучитися, для цього необхідно заповнити форму.

Нагадаємо, освітян Закарпаття навчатимуть базовим навичкам кібербезпеки.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *