05.04.2022      246      0
 

На платформі продовольчої безпеки з’явилася можливість укладання угод та замовлення логістичних послуг


Національна платформа продовольчої безпеки отримала новий функціонал. Тепер за допомогою платформи можна укласти угоди між покупцем і постачальником та замовити логістичні послуги. Нагадаємо, всього за 10 діб роботи платформи на ній зареєстровано понад 1500 учасників та понад 1000 позицій попиту і пропозицій.  Приєдналися до платформи і понад 35 черкаських виробників. 

Національна платформа продовольчої безпеки створена для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Через неї можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

«Платформа допомагає бачити баланс попиту та пропозицій продовольчих товарів, а також отримувати інформацію про дефіцитні товари для забезпечення продовольчої безпеки в державі. Ми поступово розширюємо її функціонал. Так, на сьогодні додано дві важливі функції – замовлення логістичних послуг та підписання угод у режимі онлайн», – розповів т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк.

У подальших планах розвитку платформи – залучення максимальної кількості підприємств харчової промисловості, починаючи від агрофірм і закінчуючи кінцевими точками продажів. Це надасть можливість бачити історію споживання і виробництва всіх товарів продовольчої групи від лану до столу.

Нагадаємо, реєстрація та робота на платформі для всіх учасників безкоштовна.

Довідково:

Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та торгівлі України, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як базу для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza, провідний партнер «Террасофт» в Україні та світі. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *