
У Черкаській РВА відбулася апаратна нарада. Начальниця РВА Валерія Бандурко разом із заступниками голови, керівниками структурних підрозділів РДА підбили підсумки зробленого та спланували роботу на поточний тиждень.

Безпека та оборона – незмінний пріоритет у нашій роботі. Завдяки спільним зусиллям багатьох людей вдається виконувати запити військових. За минулий тиждень плюс потужні павербанки та бензопила для одного з військових підрозділів.

– Продовжуємо шукати нові шляхи та можливості для підсилення нашого війська. Сьогодні обов’язок кожного – працювати на Перемогу! – наголосила Валерія Бандурко.

Політика Героїв. Розуміння та допомога на етапі повернення у звичне життя – це мінімум, який ми можемо дати нашим ветеранам та ветеранкам. У поточному році вже відбулося два засідання комісії з проведення відбору кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб при Черкаській РДА. За підсумками засідань рекомендовано до працевлаштування 9 кандидатів до 8 громад. Загалом на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб вже працевлаштовано 16 осіб. Працюємо далі.

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. Фінальні змагання районного етапу пройшли з двох видів спорту: спортивного орієнтування та волейболу. У проходженні завдань із спортивного орієнтування взяла участь 21 команда з 11 громад нашого району. Для участі у змаганнях з волейболу зареєструвалися 70 команд дівчат та юнаків 5-9, 9-11 класів. Вітаємо переможців і всіх учасників змагань! Бажаємо успіхів на обласному етапі!
– На минулому тижні взяла участь у жіночому мотиваційному форумі. Захід об’єднав жінок різних професій, з різними долями… Які втратили найрідніших і найцінніше… Знаходять сили і сенси знову. Які в умовах повномасштабного вторгнення стали на захист своєї батьківщини та країни, успішно працюють та допомагають виборювати незалежність, – розповіла Валерія Бандурко.
– Також взяла участь у церемонії нагородження “Сила жінки”. Мала за честь здобути відзнаку у номінації “Жінка в державному секторі”. Українські жінки здатні змінювати світ, знаходити внутрішні ресурси, об’єднувати зусилля для майбутнього. Наша праця, відданість, любов наближають мрію мільйонів, – зауважила очільниця району.
Спокійного та вдалого робочого тижня! Тримаємо стрій!
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko