Черкащина бере участь у всіх програмах фінансової підтримки розвитку підприємництва. Однією з них є грант для переробних підприємств. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.
Починаючи з 2022 року, маємо вже 30 профінансованих проєктів в області. Сума залучених державних коштів перевищує 137 млн грн.
– У результаті ми маємо пів тисячі нових робочих місць, зростання виробництва та сплачені податки, – наголосив очільник області. – “Зроблено в Україні” стає знаком якості не лише в нашій країні, а й за кордоном, Це не тільки харчова продукція чи вироби легкої промисловості, а й прилади, верстати, машини, які використовують у переробці.
В ОВА на постійній основі відбувається комунікація з підприємцями області. Тут діє платформа “Діалог влади і бізнесу”.
– Постійно спілкуюся з нашими виробниками, – зауважив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Не тільки онлайн у межах діяльності нашої платформи #Діалог_влади_і_бізнесу, а й очно. Щоб зберігати пряму комунікацію, розуміння тенденцій ринку та потреб підприємців. Щоб спільно працювати на нашу економічну міць.
За повідомленням Мінекономіки, в Україні вже стартувала друга хвиля приймання заявок на гранти для переробних підприємств. За перші два тижні їх подано 115 на загальну суму 600 млн грн.
Приймання заявок відбувається постійно – кожна хвиля триває два тижні, а наступна стартує одразу після завершення попередньої. Подати документи можна через платформу Дія.
Нагадаємо, на Черкащині продовжують розбудовувати мережу офісів «Зроблено в Україні». Такі вже є в Черкасах, Каневі, Шполі та Золотоноші. Нещодавно приєднався новий – в Умані. Його відкрито на базі місцевого центру зайнятості.
Офіційну інформацію читайте на ресурсах:
- Facebook Черкаської ОВА
- Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
- Телеграм-канал Ігоря Табурця
- Ватсап-канал Черкаської ОВА
- Профіль в мережі “X” начальника Черкаської ОВА
За інформацією Черкаської ОВА.