29.10.2025      136      0
 

Діалог влади та бізнесу: підприємців Черкащини запрошують на онлайн-зустріч


На фото - діалог влади та бізнесу

Комунікаційна платформа “Діалог влади та бізнесу” при Черкаській ОВА продовжує роботу. На новій онлайн-зустрічі йтиметься про обов’язки суб’єктів господарювання щодо забезпечення персоналу засобами колективного захисту, а також  про фонд захисних споруд цивільного захисту.

Запрошені спікери від Головного управління ДСНС України у Черкаській області.

Онлайн-зустріч відбудеться 30 жовтня о 14.30. Щоб приєднатися, необхідно заповнити гугл-форму: https://forms.gle/5R3LPQ1nmBqx3F9J9.

Нагадаємо, комунікаційна платформа “Діалог влади та бізнесу” при Черкаській ОВА створена для постійного діалогу з підприємцями області. В її межах регулярно проходять онлайн- і офлайн-зустрічі на актуальні теми.

Невдовзі в області відбудеться Черкаський міжнародний економічний форум-2025 “Європейський вектор розвитку: бізнес у нових можливостях”.

#Черкащина_територія_співпраці

#Бізнес_платформа_Черкащина


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *