![Валерія Бандурко про допомогу та підтримку внутрішньо переміщених осіб](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/434714318_2466913363696855_7407654892270503866_n-220x220.jpg)
Валерія Бандурко про допомогу та підтримку внутрішньо переміщених осіб
Начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко разом з головою Черкаської обласної організації Українського Червоного Хреста Юлія Холодна здійснили робочий візит у Камʼянську міську територіальну громаду. Оглянули...
29. 03. 2024 124 0![Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 29 березня](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC_0445-2-1-220x220.jpg)
Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 29 березня
Практично всю ніч ворог тероризував Черкащину з повітря. Частину атак нашим оборонцям вдалось відбити. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Як він наголосив, найголовніше – люди не...
29. 03. 2024 87 0![Загальні бойові втрати противника станом на 29 березня](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/420497214_764830089163405_5562726160884730396_n-220x220.jpg)
Загальні бойові втрати противника станом на 29 березня
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 29 березня 2024 орієнтовно склали: особового складу / personnel ‒ близько/ about 440790 (+820) осіб / persons, танків / tanks ‒ 6922 (+8) од, бойових броньованих машин / APV ‒ 13264 (+27)...
29. 03. 2024 75 0![Звернення Президента України](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/07c45bf153dd002102bb14e5bd90d9ab_1711648527_medium-220x220.png)
Звернення Президента України
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Головне за цей день. Представив колективу нашої Служби зовнішньої розвідки України нового керівника – це бойовий генерал Олег Іващенко. Людина досвідчена, сильна....
29. 03. 2024 78 0![Незламне десятиліття захисту і оборони! – Валерія Бандурко](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433941821_2466447887076736_1388032214870539620_n-220x220.jpg)
Незламне десятиліття захисту і оборони! – Валерія Бандурко
З перших днів війни нацгвардійці проявляють мужність та героїзм у боротьбі з ворогом, який ступив на нашу землю. До Дня Національної гвардії України начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко вручила нагороди цим...
28. 03. 2024 96 0![Прозорість і підзвітність: моніторинг закупівель у Черкаському районі](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/434429124_744171894522658_8416548848876408987_n-220x220.jpg)
Прозорість і підзвітність: моніторинг закупівель у Черкаському районі
Прозорість – це основна мета діяльності цієї робочої групи. За І квартал 2024 року шляхом використання електронної системи публічних закупівель Prozorro здійснено моніторинг та проведено детальний аналіз 127 закупівель,...
28. 03. 2024 88 0![Шкільні ліги: на Черкащині відбуваються заключні ігри територіального етапу](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC_0426-220x220.jpg)
Шкільні ліги: на Черкащині відбуваються заключні ігри територіального етапу
На Черкащині тривають заключні ігри територіального етапу національних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Уже цього тижня стануть відомі команди-переможці в усіх 66 громадах...
28. 03. 2024 77 0![З 1 квітня завезти гуманітарну допомогу буде можливо лише з використанням онлайн-системи](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/picture-220x220.jpeg)
З 1 квітня завезти гуманітарну допомогу буде можливо лише з використанням онлайн-системи
3 1 березня завершується перехідний період, під час якого в Україну можна було завозити гуманітарну допомогу, використовуючи паперові декларації. З 1 квітня завезти гуманітарну допомогу до України буде можливо лише...
28. 03. 2024 103 0![Формуємо стійкість разом: в області провели захід для ветеранів і їхніх родин](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC_0896-220x220.jpg)
Формуємо стійкість разом: в області провели захід для ветеранів і їхніх родин
На Черкащині продовжують працювати над розширенням ветеранських політик. Це стосується і організації заходів для відновлення ментального здоров’я. Зокрема, сьогодні в обласному центрі провели відкритий турнір із...
28. 03. 2024 85 0![Прозорість та підзвітність: в області моніторять публічні закупівлі](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/prozzoro-220x220.png)
Прозорість та підзвітність: в області моніторять публічні закупівлі
Публічні закупівлі відслідковують на Черкащині в межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Так, з 21 по 28 березня у статусі «подання пропозицій» через систему Prozorro перебувають 114 тендерних...
28. 03. 2024 84 0