![Пряма мова. Валерія Бандурко про 2 роки повномасштабної війни та 10 років спротиву і боротьби](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/408861426_2443932802661578_6178018774400057445_n-220x220.jpg)
Пряма мова. Валерія Бандурко про 2 роки повномасштабної війни та 10 років спротиву і боротьби
Ранок, який змінив усі наші життя. Щоб зараз не написати – однаково важко. Дуже важко, нестерпно боляче, але ми є, ми боремось, а значить живемо. Усі ми продовжуємо боротьбу за незалежність та неподільність...
24. 02. 2024 140 0![Ми стали на 730 днів ближчі до перемоги – звернення Президента України](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/cb9cf7e110b42b089226d69bb3fa3a5e_1708765167_extra_large-220x220.jpeg)
Ми стали на 730 днів ближчі до перемоги – звернення Президента України
Слава Україні! Я знаходжусь зараз у Гостомелі. Саме звідси мало розпочатися те саме «взяти Київ і Україну за три дні». Можна сказати одним реченням: два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант; два роки...
24. 02. 2024 142 0