![Освітнє підсилення допомоги в Черкаському районі для закладів освіти від дитячого фонду ООН UNICEF](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344876957_797728205301831_7424314064514287132_n-1-220x220.jpg)
Освітнє підсилення допомоги в Черкаському районі для закладів освіти від дитячого фонду ООН UNICEF
Отримали 125 комплексів освітніх матеріалів «Школа в коробці» з потрібним приладдям для навчання і розвитку. Це – чергова партія допомоги для закладів освіти від дитячого фонду ООН UNICEF. Отримані набори стануть у...
05. 05. 2023 142 0![ТИЖДЕНЬ ПО ТОМУ: Ігор Табурець про подолання наслідків трагедії в Умані](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345154358_203351639153891_6363399575735284856_n-220x220.jpg)
ТИЖДЕНЬ ПО ТОМУ: Ігор Табурець про подолання наслідків трагедії в Умані
В Умані продовжують послідовно долати наслідки влучання російської ракети в мирне місто. Зокрема, міжнародний благодійний фонд Global Empowerment Mission уже завіз вікна. Відсьогодні ремонтники починають їх встановлювати...
05. 05. 2023 122 0![«Ми стаємо ще сильнішими заради вашої безпеки», – Ігор Табурець про старт масштабних навчань для спецслужб Черкащини](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/342361885_199112259647322_3203111442604840849_n-220x220.jpg)
«Ми стаємо ще сильнішими заради вашої безпеки», – Ігор Табурець про старт масштабних навчань для спецслужб Черкащини
На Черкащині розпочали серію масштабних і регулярних навчань для спецслужб: абсолютно всіх, які задіюються при надзвичайних ситуаціях, із усіх підрозділів по області. Долучають також і курсантів. Про це повідомив...
05. 05. 2023 126 0![у Черкаському районі обстежено місця компактного проживання тимчасово переміщених громадян](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345220832_890117932055441_2747711426438546046_n-1-220x220.jpg)
у Черкаському районі обстежено місця компактного проживання тимчасово переміщених громадян
За дорученням начальника Черкаської РВА Валерії Бандурко у Черкаському районі обстежено місця компактного проживання тимчасово переміщених громадян. Заступник голови Черкаської райдержадміністрації Микола...
05. 05. 2023 119 0![СИЛЬНІ, КОЛИ ЄДИНІ: На благодійному аукціоні зібрали майже 300 тис. грн на підтримку потерпілих уманчан](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345021749_156011283870919_6077695897533207708_n-220x220.jpg)
СИЛЬНІ, КОЛИ ЄДИНІ: На благодійному аукціоні зібрали майже 300 тис. грн на підтримку потерпілих уманчан
Сьогодні на Уманщині мистецтво працювало на підтримку потерпілих унаслідок влучання російської ракети в багатоповерхівку. У Бабанці презентували мистецько-виставковий проект “Це моя війна”. У його межах...
05. 05. 2023 129 0